Simone van der Vlugt - De guillotine

Artikel 384 van 447
€ 10,24
Overzicht
Conditiegoed
Aantal pagina`s211
Uitgavejaar2020 [9e, volledig herziene, druk]
Uitgegeven doorLemniscaat
Kaftblauwe hardcover met opdruk op voorzijde en rug
Stofomslagja [stofomslag heeft een klein scheurtje aan de bovenrand]
ISBN9789047712138
Code [intern]ZOL1

 

Beschrijving boek

Voor kinderen van 13 - 15 jaar.

Parijs, 1789. De adellijke Sandrine de Billancourt heeft al haar familieleden verloren aan de guillotine. Zelf weet ze te ontsnappen en vindt ze onderdak bij een schoenmakersfamilie. Tegen het decor van de Franse Revolutie speelt niet alleen de strijd om vrijheid, gelijkheid en broederschap, maar ook de strijd om Sandrines hand.

De guillotine speelt zich af in een van de meest roerige periodes in de geschiedenis van Frankrijk en beschrijft de scherpe tegenstellingen tussen arm en rijk. Het verhaal van Sandrine overstijgt echter de sociale klassen en politieke tegenstellingen.

Stormy heeft dit boek gelezen en is enthousiast! Door de ogen van Sandrine krijg je mee wat er speelde net voor en ten tijde van het begin van de revolutie en wat dat betekende voor haar en haar familie, maar ook voor de gewone man.

 

  • iDEAL
  • PostNL
  • DHL
  • Bancontact
  • PayPal
© 2011 - 2025 Stormy books | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel