Rien Poortvliet - Van de hak op de tak

Artikel 170 van 215
€ 12,50
Overzicht
Conditiegoed
Aantal pagina`sniet bekend
Uitgavejaar1980 [1e druk 1ste - 75ste duizendtal oktober]
Uitgegeven doorVan Holkema & Warendorf
Kaftgroene kunstlederen hardcover met opdruk op voorzijde en rug
Stofomslagja [leeftijds-/gebruikssporen aan randen, deels verschoten]
ISBN9026948069
Code [intern]SBNL10

 

Beschrijving boek

Ik gok er eens op dat er toch een of ander prentenboek ontstaat als je zomaar achter elkaar optekent wat er in je hoofd opkomt - ongeveer net zoals wanneer je de slaap niet kan vatten de ene gedachte de andere bovenhaalt.

Want eerlijk gezegd heb ik geen echt idee voor een boek - ik bedoel een boek met ‘een onderwerp’. Maar de verhuizing is achter de rug, ik kan m’n vingers weer een beetje bewegen en heb een onuitsprekelijke zin om een boek te maken!

De vlag die de lading moet dekken, de titel: Van de hak op de tak. Dat bekent: ‘telkens overgaan van ’t ene onderwerp op het andere, hak = haakvormige tak; dus van de ene tak op de andere springen, gelijk de vogels doen’ zegt het Nederlands spreekwoordenboek.

... ik begin maar ergens en ik zie wel wat ervan komt ...

Rien Poortvliet

  • iDEAL
  • PostNL
  • DHL
  • Bancontact
  • PayPal
© 2011 - 2025 Stormy books | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel